Hizmetler

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığında yaşantımızın en zorluklarından biridir ulaşım.Araç sayısının giderek artması,teknik altyapı yetersizliği,hem çalışanlarımızı hem de işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir.

Küpe Turizm 1973 yılında sınırsız ve etkin hizmet,sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete ve Kamu kurumlarına güvenli,konforlu ve dakik personel ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır.

Küpe Turizm çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla,güvenli,konforlu,dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olup zamanı lehinize çevirmektedir.

Sizin beklentileriniz karşılığı bizim buradadır.

Diyaliz Hasta Taşımacılığı

Diyaliz hasta nakil taşımacılığında lider konumda olan Küpe Turizm araçları Sağlık Bakanlığının hasta nakil standartlarına uygun tam donanımlıdır. Hijyen ve temiz açısından önde bir firmayız. Şoförlerimizi ise diyaliz hasta psikolojisinden anlayan eğitimli kişilerden seçmekteyiz.

Öğrenci Taşımacılığı

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincindeyiz. 

Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem,çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Küpe Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır.

Küpe Turizm öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini,konforunu,okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir.

Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımız İç İşleri Bakanlığının servis normlarına göre dizayn edilmektedir.

Araçlarımda bulunan deneyimli hosteslerimizle çocuklarımız huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmaktadır.